MALERIER 2 stk: olie på lærred + tryk.

123926. MALERIER 2 stk: olie på lærred + tryk.

Olie på lærred, badepige, 44x36 cm. Tryk med guldfarvet måtte, badende kvinde, 49x15 cm.

Slitage, skader på stel. (Reflekser i glasset på trykket).

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.803