VALTER LILJENBERG. olie på lærred, signeret V. Liljenberg.

123885. VALTER LILJENBERG. olie på lærred, signeret V. Liljenberg.

Vinterlandskab med tømmertrækkende hest, 49x60 cm.
Valter Liljenberg (1917-).

Slitage på lærred og ramme, ridser på lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

Valter Liljenberg (1917-).

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 5.576