BILL OLSON. Mixed media på papir, signeret.

123817. BILL OLSON. Mixed media på papir, signeret.

Bladmål 42 x 59,5 cm. Ikke vædret.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 7.968