STREGEINSTRUMENT, 20. århundrede.

1236667. STREGEINSTRUMENT, 20. århundrede.

længde 66 cm, bredde 42 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

længde 66 cm, bredde 42 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 736