KARL EINAR ANDERSSON. UDEN TITEL.

1236239. KARL EINAR ANDERSSON. UDEN TITEL.

Monogram signeret, olie på lærred 61x38 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.061