SKABE, eg, 20. århundrede.

SKABE, eg, 20. århundrede.
12355. SKABE, eg, 20. århundrede.

12 skuffer, længde 100, bredde 40, højde 181,5.

Slitage og skader. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 823