LEIF KANDER. Landskab. Olie på lærred. Signeret Kander.

123546. LEIF KANDER. Landskab. Olie på lærred. Signeret Kander.

60x73 cm Oramad.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Leif Kander (1939–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

60x73 cm Oramad.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Leif Kander (1939–2011)

Antal besøg: 2.226