CORNISCHES, et par, rokokostil, 20. århundrede.

123537. CORNISCHES, et par, rokokostil, 20. århundrede.

Forgyldt. Krone med rocaille. Træværk med blade og blomsterdekorationer. Afrundede afslutninger.
Længde 168 cm.

Revner/ridser. Afvisning (pynt inkluderet). Misfarvninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 168 cm.

Antal besøg: 713