LOTHAR SCHREYER. Blandede medier.

1235094. LOTHAR SCHREYER. Blandede medier.

Abstrakt komposition. Signeret og dateret 1922. Stemplet Bauhaus- Weimar. Samlet mål 27,5x21 cm.

Oramad. Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
RITBYRÅ
Antal besøg: 843