LILLI TIRÉN. "vildmarks" olie på Panel, signeret, dateret -41.

123459. LILLI TIRÉN. "vildmarks" olie på Panel, signeret, dateret -41.

43 x 42 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

43 x 42 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.400