PEDER SEVERIN KRÖYER. Ætsning.

1234168. PEDER SEVERIN KRÖYER. Ætsning.

Selvportræt, signeret og monogram og dateret JAN i printet 20,5x16 cm.

Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulning.

Antal besøg: 860