HYLLER, 11 stk, teaktræ, snor model.

1234126. HYLLER, 11 stk, teaktræ, snor model.

1 hylde, længde 77,5, dybde 30 cm.
5 hylder, længde 77,5, bredde 20 cm.
5 hylder, "Stigehylden", String design AB, længde 77,5, bredde 20 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.182