Piedestal i midten af det 20. århundrede.

123395. Piedestal i midten af det 20. århundrede.

Bronceret med plader af Kolmårdsmarmor.

Ubetydelige ridser i den øverste skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 746