STIG LINDBERG. Litografi, figurkomposition.

1232601. STIG LINDBERG. Litografi, figurkomposition.

Litografi, figurkomposition, signeret med trykket Stig L -77 Rammemål 31 x 22,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Stig Lindberg (1916–1982)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Stig Lindberg (1916–1982)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.116