HYLDE/BÆNK, midten af det 20. århundrede.

1231212. HYLDE/BÆNK, midten af det 20. århundrede.

Højde ca 73 cm Bredde ca 120 cm Dybde ca 27 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 254