CUP 3 stk, og SNUS dåse, sølv, vægt 364 g.

123064. CUP 3 stk, og SNUS dåse, sølv, vægt 364 g.

Kop stemplet 830 MGAB 1976, højde 13,5 og GAB 1954, højde 8 cm. Den mindre kop, ustemplet men verificeret, højde 6 cm. Snusboksen stemplet 830 S OCR og svenske importstempler.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.331