SKÆNK, "æblet", 1900-tallet.

SKÆNK, "æblet", 1900-tallet.
1230071. SKÆNK, "æblet", 1900-tallet.

Højde ca 86 cm Bredde ca 125 cm Dybde ca 49 cm.

Brugsslitage, ridser & mærker 2 stykker træ mangler, nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 8.666