HJØRNERYLDE, 20. århundrede.

HJØRNERYLDE, 20. århundrede.
12290. HJØRNERYLDE, 20. århundrede.

Malet grøn. Længde 64, bredde 42,5, højde 138,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.180