ALBUM med STEMPER, 14 stk.

ALBUM med STEMPER, 14 stk.
122833. ALBUM med STEMPER, 14 stk.

Forskellige lande, bl.a. Sverige, USA, DDR mm.

Stemplet, skåret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet, skåret.

Antal besøg: 898