MARC CHAGALL. Kirke, litografi, ark ikke signeret.

122782. MARC CHAGALL. Kirke, litografi, ark ikke signeret.

40 x 26,5 cm.
Marc Chagall (1887-1985).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 26,5 cm.
Marc Chagall (1887-1985).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.466