SPILLERAD, 2 stk, Arabia og Hackefors.

122757. SPILLERAD, 2 stk, Arabia og Hackefors.

Arabia "Ruska", diameter 33,5 cm. Hackefors, tønde med Dekor af vindrue, forgyldt kant, diameter 34 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.057