FRENDER. olie på lærred, signeret og dateret Frender 41.

122744. FRENDER. olie på lærred, signeret og dateret Frender 41.

1941, kvindeportræt, 40x32 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 875