TEVAGN, "Model 879", Nybrofabriken, 1940/50'erne.

122719. TEVAGN, "Model 879", Nybrofabriken, 1940/50'erne.

Længde 74, bredde 53, højde 59,5 cm.

Slitage, snavs, glasplade mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.603