HENRY FREDRIKSSON, olie på lærred, signeret o dat 1974.

122540. HENRY FREDRIKSSON, olie på lærred, signeret o dat 1974.

Måger ved skæring, 36x47 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Måger ved skæring, 36x47 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.206