LP-SKIVER, ca 440 stk., svensk.

1224728. LP-SKIVER, ca 440 stk., svensk.

Povel Ramel, Sickan Carlsson, Birgit Nilsson, Brita Borg, lill Lindfors, Gnesta-Kalle, Burken, Landslaget, Nils Fläcke, Bröderna Lindqvist, Karlstad-Snoddas, Trio mé Bumba, Jussi Björling, Fridolf Rhudin, Karl Gerhard, Zarah Leander, Snoddas , Sveriges Jazzband, Stefan Demert, Lill-Babs, Lill Lindfors, Svenne og Lotta, Lars Berghagen, Thore Skogman, Stefan Borsch m.fl.

Plastbakker medfølger ikke.

De fleste vinyler er i god stand, men der er ridser, en del kælderlugt, et par mangler etui. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plastbakker medfølger ikke.

Antal besøg: 1.061