EZEQUIEL TORROELLA. Calella de Palafrugell.

1223560. EZEQUIEL TORROELLA. Calella de Palafrugell.

Olie på lærred Signeret. På bagsiden, signeret 51x73 cm.

I god stand. Stel i formpresset træ, malet og forgyldt.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 3.696