SAMME KONST, ren, træ, signeret BT mm.

1223276. SAMME KONST, ren, træ, signeret BT mm.

Fint udskåret rensdyr i træ, signeret, højde 15 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.777