Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Keramik & porcelæn
Europæisk
PIGGY PIG med MØNTER, keramik, Goebel, 22 mønter inkluderet, næsten alle sølv, 20. århundrede.
1222854. PIGGY PIG med MØNTER, keramik, Goebel, 22 mønter inkluderet, næsten alle sølv, 20. århundrede.
Grisens højde 12 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Grisens højde 12 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
620