TASKE, "Macadam Boston Bag", Celine.

1222042. TASKE, "Macadam Boston Bag", Celine.

Monogrammønstret kunstlæder med læderdetaljer og håndtag. Lukkes med lynlås. Indvendigt rum med lynlås. Taskens højde eksklusiv hank ca 19 cm. Bredde ca 24 cm. Dybde ca 13 cm.

Varen kan ikke ses hos auktionshuset, men sælges via billeder. Efter at auktionen er vundet og betalt, er genstanden klar til afhentning hos auktionshuset efter 7 hverdage, alternativt klar til transport via Auctionet efter 7 hverdage. Ved returnering/fortrydelse skal alle tags/etiketter forblive på varen.

Mindre Brugsslitage. Håndtag med patinering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 647