BORD, "Järpen", Niels Gammelgaard, designet i 1983.

122081. BORD, "Järpen", Niels Gammelgaard, designet i 1983.

Hvidlakeret stålrørsramme.
Højde 49 cm.
Bordareal, 59x59 cm.

Ridser, skrammer, Brugsslitage.
Glasplade med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hvidlakeret stålrørsramme.
Højde 49 cm.
Bordareal, 59x59 cm.

Glasplade med ridser.

Antal besøg: 3.514