LÆNESTOL, "Järpen", Niels Gammelgaard, Ikea, designet 1983.

122076. LÆNESTOL, "Järpen", Niels Gammelgaard, Ikea, designet 1983.

Hvidlakeret stålrørsramme.
Højde ca 71 cm.

Ridser, skrammer, Brugsslitage. En sort plastik beslag med en revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hvidlakeret stålrørsramme.
Højde ca 71 cm.

Antal besøg: 16.517