ROLF WIKSTRÖM. Olie på Panel, signeret, 20. århundrede.

122000. ROLF WIKSTRÖM. Olie på Panel, signeret, 20. århundrede.

"Berggårdarna mot Ändsjön" Östersund kunstner, stemplet på bagsiden. Mål 60 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.889