3 vægplader "Sindbad sømanden" ROSENTHAL.

1218233. 3 vægplader "Sindbad sømanden" ROSENTHAL.

3 vægplader "Sindbad the Seafarer" Rosenthal - Björn Wiinblad for Rosenthal -Studio Line, 3 vægplader fra serien "Sindbad the Seafarer": Motiv I, V og VIII, alle med koboltblå baggrund, polykrom malet og udstyret med guld, signeret, verso med Golden Rosenthal mærke og individuel inskription, med vægophæng, D.ca.16cm.

minimale brugsspor, original emballage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.567