OLLE LISPER. akvarel, signeret, dateret -69.

121819. OLLE LISPER. akvarel, signeret, dateret -69.

Billedstørrelse 60 x 57.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 60 x 57.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.078