HELMER OSSLUND. Bjerglandskab, olie på papir klistret om Panel, svagt signeret Osslund.

1217780. HELMER OSSLUND. Bjerglandskab, olie på papir klistret om Panel, svagt signeret Osslund.

33 x 43 cm.

Små bølger i papiret frigivet fra panden.

Kunstner/designer

Helmer Osslund (1866–1938)

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 43 cm.

Kunstner/designer

Helmer Osslund (1866–1938)

Antal besøg: 4.099