BORD MED MONTERET STATIONUR, mahogni.

121763. BORD MED MONTERET STATIONUR, mahogni.

herkomst Göran 'GeKå' Karlsson, højde 60, diameter 86 cm.

liste mangler på underskab og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.516