HANDLÆG MED KÆDE, forgyldt sølv, Flora Danica.

1217556. HANDLÆG MED KÆDE, forgyldt sølv, Flora Danica.

Vedhæng i form af en rosenknop, højde ca 4 cm.
Kæde, længde ca 50 cm.
Original æske.

Brugsslitage. Visse tab af forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kæde, længde ca 50 cm.
Original æske.

Antal besøg: 4.113