SKULPTURER, 3 stk, og VÆGPLADSER, 1900-tallet.

121590. SKULPTURER, 3 stk, og VÆGPLADSER, 1900-tallet.

Ring i træ, mærket Rolf Lindström, vægplade, keramik, Tilgmans, siddende mand, keramik, usigneret, skuptur i jern med træsokkel, usigneret (iflg. information fra Mönsteråstrakten).

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.343