PUNCH COOLER med 6 KRUS, Mejsler, Nyköping, 1930.

121427. PUNCH COOLER med 6 KRUS, Mejsler, Nyköping, 1930.

Stemplet D8, Giselör, Nyköping, Svensk Tenn. Højde 25 cm. 6 krus fra Jokkmokks Tenn stemplet SWÅ K10.

Ridser og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og buler.

Antal besøg: 3.835