SAM Francis. "DIGT I HIMMEL" FARVELITOGRAFI.

1213467. SAM Francis. "DIGT I HIMMEL" FARVELITOGRAFI.

Ikke signeret, farvelitografi, arkstørrelse 74,5x56 cm.

TRYKT OG UDGIVET AF ATELIER DESJOBERT, PARIS.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 901