STUDIOLAMPE, metalplade, Elwis, 20. århundrede.

121294. STUDIOLAMPE, metalplade, Elwis, 20. århundrede.

Justerbar højde.
Højde ifølge billede 152 cm.

Rustrust, pletter, to plastik fodbeskyttere mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Justerbar højde.
Højde ifølge billede 152 cm.

Antal besøg: 1.156