EERO KEMPPAINEN. olie på lærred.

1212843. EERO KEMPPAINEN. olie på lærred.

Kystbil om vinteren, 49x71, signeret og dateret 70.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.230