FISKEFAD, sandsynligvis Frankrig, 20. århundrede.

121271. FISKEFAD, sandsynligvis Frankrig, 20. århundrede.

Længde 47 cm.

Brugsslitage, fabrikationsfejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 47 cm.

Antal besøg: 671