HJØRNESKAB, med vitrine, hvid, 1900-tallet.

1212603. HJØRNESKAB, med vitrine, hvid, 1900-tallet.

Højde ca 197 cm Bredde ca 80 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.178