K G NILSON. "Efterår" farvelitografi.

1212447. K G NILSON. "Efterår" farvelitografi.

Signeret og dateret 1982, nummereret 31/100.
14x18 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

K G Nilson (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

14x18 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

K G Nilson (Født 1942)

Antal besøg: 886