Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Skulpturer
INGA BAGGE, "Danseren", bronze, signeret IB.
1212324. INGA BAGGE, "Danseren", bronze, signeret IB.
højde ca 33 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
højde ca 33 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
1.257