BORD, barokstil første halvdel af det 20. århundrede.

121232. BORD, barokstil første halvdel af det 20. århundrede.

Mahogni og valnød, profileret kant, snoede og forbundne ben. Længde 150, bredde 86, højde 75 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 923