PIEDESTAL, bronzeret metal, århundredeskiftet 18/1900.

121204. PIEDESTAL, bronzeret metal, århundredeskiftet 18/1900.

højde 86 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 86 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 715