LYSLABER og LYSESTAG, Gunnar Ander, Ystad Metall.

121192. LYSLABER og LYSESTAG, Gunnar Ander, Ystad Metall.

Dekorativ med former med farve Lysestage højde 16 cm Lysestage højde 32,5 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 3.931