UKENDT KUNSTNER, akvarel, signeret Braun.

121175. UKENDT KUNSTNER, akvarel, signeret Braun.

Pige og bamse. Mål 24 x 31 cm.

Tapen på bagsiden af rammen er lidt løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.208